Тим, хто тримає світло: херсонські енергетики знялися в драматичному кліпі The Hardkiss (ВІДЕО)

Рок-гурт The Hardkiss разом із режисером Мітею Бородіним та оператором Русланом Богданом представили особливий відеокліп на пісню «00:00». Цей драматичний і емоційний мініфільм – присвята українським героям-енергетикам, які тримають наше світло.

У головних ролях знялися актори Олександр Кобзар, Ксенія Баша та Вероніка Ольшана. А разом із ними в кадрі з’явилися реальні співробітники Херсонобленерго, які в кадрі нічого не грали, а просто робили свою важливу повсякденну роботу. “З тих, кого ви можете побачити у відео, шістьох людей вже немає в живих, вони загинули на роботі. Наша історія про самотність. Про відвагу та сміливість. Про енергетика під час війни», — розповідають Бородін та Богдан.

 

“Ідея зняти цю історію прийшла минулої зими, коли українці сиділи без світла, – розповідає режисер. – Багато хто знімає кіно про військових. Нам захотілося розказати про ще одних героїв нашого часу — енергетиків. Знімали в лютому, в Посад-Покровському Херсонської області”.

кліп юлія саніна хардкісс the hardkiss херсонські енергетики
Олександр Кобзар, Ксенія Баша та Вероніка Ольшана у кліпі “00:00”
кліп юлія саніна хардкісс the hardkiss херсонські енергетики
Кадр із кліпу “00:00”

Відео знімалося окремо від пісні – цей метч стався пізніше. “Коли нам надійшла пропозиція підібрати музику до відеороботи, ми зрозуміли, що ця пісня ідеально підходить. І за настроєм, і за змістом. «00:00» — одна з найулюбленіших наших пісень з альбому The HARDKISS «Залізна ластівка». Вона досі не була екранізована, але ми так давно мріяли про це, — каже Юлія Саніна, фронтвумен гурту The Hardkiss. — Це історія переживання за рідну людину,  котра знаходиться в небезпеці, ризикує своїм життям. Пісня разом із відеорядом — це присвята людям, які, незважаючи ні на що, продовжують працювати, продовжують жити заради інших. Як би складно не було, нам доведеться говорити на ці теми. Говорити з людьми про їхні втрати, психологічно підтримувати, разом шукати мотивацію жити далі».

кліп юлія саніна хардкісс the hardkiss херсонські енергетики
Юлія Саніна

Всі артисти наголошують: за статистикою Міністерства енергетики України та компанії ДТЕК, за 19 місяців повномасштабної війни під час виконання своїх професійних обов’язків загинуло 367 енергетиків, 940 людей зазнали поранень. З початком нового опалювального сезону, розуміючи виклики та небезпеку, з якими доводиться стикатися енергетикам, хочеться вкотре сказати їм: дякуємо!

кліп юлія саніна хардкісс the hardkiss херсонські енергетики
Кадр із кліпу “00:00”

Фото: надані пресслужбою The Hardkiss

Дивіться також:

Сік землі: Тоня Матвієнко присвятила пісню мамі (ВІДЕО)

«Я сильно ревнива»: Юлія Саніна розповіла про кризу в стосунках і що допомагає порозумітися

Оля Полякова зняла 12-річну Яну Степаненко, яка втратила ноги через обстріл, у кліпі “Пташка” (ВІДЕО)