30 років по тому: Павло Зібров і KOLABA переспівали «Хрещатик» (ВІДЕО)

Легендарний гіт Павла Зіброва «Хрещатик» зазвучав по-новому. Нове життя шлягеру дав гурт KOLABA.

Пісня про українську столицю народилась у 1994 році. Слова до неї написав Юрій Рибчинський. Текст і мелодію залишили незмінним, проте додали електронних бітів і танцювального настрою. Як і в кліпі, знятому у 1994-му, у новому відео співаки колесять українською столицею на кабріолеті.

“За гуртом KOLABA стежив, бачив їхні роботи, який апгрейд вони роблять старим пісням та як під їхні треки запалює молодь, – зізнається Павло Зібров. – Ми довго обговорювали: щоб це було в контексті зі мною та водночас на молодіжній хвилі, і дійшли до висновку, що нашу співпрацю потрібно розпочати саме з моєї легендарної пісні «Хрещатик». Її знає вся Україна, а також за кордоном, співають від малого до великого”.

Співпраця видалась плідною: “Хлопці швидко зробили новий саунд, зняли оперативно кліп, режисером якого став Андрій Брунов. Сучасний Хрещатик, яскрава картинка, модні звуки – все для того, щоб глядач та слухач зміг відчути, як це по-модному зараз кажуть, «вайб» серця Києва”.

Є у гурту та Павла Зіброва і подальші плани: “Готуємо ще одну новинку. Але це трохи згодом, буде теж дуже сучасно та танцювально».

Нагадаємо, проєкт KOLABA створили львів’янин Андрій Павлеса та полтавчанин Владислав Крипак 8 квітня 2022 року, з метою підтримки морального духу ЗСУ та усіх українців. Ще одна ціль нової команди – розвиток та популяризація української музики – шляхом колаборацій з артистами у нетипових для них стилях та створення реміксів.

павло зібров колаба kolaba

«Пацики на моциках», «Ой, мамо, люблю Гриця», «А липи цвітуть», «Горобина ніч», «Пазл», «А калина не верба», «Розмова з тобою», «Ти щаслива будеш» – найпопулярніші гіти та ремікси гурту KOLABA.

Фото: надані пресслужбою

Дивіться також:

“Дружили 28 років”: Павло Зібров розповів про стосунки зі зрадницею Повалій

Гурт Kolaba і Оксана Білозір випустили електронну версію гіта 90-х “Горобина ніч” (ВІДЕО)

Любов не знає перепон: Сергій Жадан і Христина Соловій випустили кліп про кохання “Серце” (ВІДЕО)