Анна та Ангеліна Завальські з дуету “Алібі” (The Alibi Sisters) представили особливий подарунок до Дня Києва. Вони заспівали пісню «Йшла дівчина лучками» – одну зі своїх улюблених українських народних пісень – у ретростилістиці. А чуттєвий та атмосферний кліп став своєрідною вінтажною листівкою до 1541-го дня народження столиці.

Аранжувальник Дмитро Саратський почув у народній пісні настрій та мелодику української естрадної музики 1950-1960-х років. Так колись звучали паркові оркестри, а в ностальгійному ритмі вальсів кружляли закохані кияни.    

Саме тому в інструментальні програші композиції вплетені мелодії двох відомих творів одного з найвидатніших киян, композитора Ігоря Шамо: «Дніпровський вальс» та «Києве мій». Вони, без перебільшення, є музичними візитівками столиці України.   

Співачки наголошують: «Це наш особистий реверанс та подяка маестро за його творчість. Ми вважаємо, що саме Ігор Наумович Шамо найчуттєвіше оспівував рідне місто своєю музикою».

алібі анна ангеліна завальськаалібі анна ангеліна завальська 

Зняти ностальгічний відеокліп Анну та Ангеліну надихнула атмосфера Києва торішнього літа, коли вперше повернулись додому з Польщі: «Тоді, гуляючи містом, ми побачили пари, що танцювали під акомпанемент музикантів на Володимирській гірці… Це було потужним враженням, бо, очевидно, саме так усе відбувалося і в повоєнні часи лише 78 років тому, коли у мешканців столиці були свіжими спогади про окупацію Києва нацистами”.

алібі анна ангеліна завальськаалібі анна ангеліна завальська

“У нас, як у корінних киянок, на рівні ДНК є це тонке й справжнє відчуття ностальгічних спогадів, які живуть лише у цьому місті та їх не знайти більше ніде в цілому світі», – говорять сестри-артистки. 

алібі анна ангеліна завальськаалібі анна ангеліна завальська

Фото: надані пресслужбою, фотографка Анастасія Водченко 

Дивіться також:

Закохані бойовий медик і волонтерка стали головними героями кліпу гурту “Фіолет” (ВІДЕО)

“Люблю”: Маша Єфросиніна і Артем Пивоваров заспівали разом (ВІДЕО)

Гурт Kolaba і Оксана Білозір випустили електронну версію гіта 90-х “Горобина ніч” (ВІДЕО)