Тайра зіграла лицаря світла в кліпі “Не віддавай своїх темряві” гурту “Юкіз” (ВІДЕО)

Парамедикиня, учасниця “Ігор нескорених”, колишня бранка росії, легендарна парамедикиня Юлія “Тайра” Паєвська зіграла головну роль у кліпі на пісню “Не віддавай своїх темряві” гурту Ukie’z / Юкіз. Головна чоловіча роль дісталась книговидавцеві, засновникові видавництва “Люта Справа”, а нині воїну, бійцю-спецпризначенцю Андрієві Гончаруку.

“Зараз настав найскладніший етап у війні. Коли закінчилася перша ейфорія, коли навколо тільки кров, бруд і постійні смерті близьких і не дуже людей. Смерть перетворюється на сіре постійне тло, через яке не проникають промені надії. Поступово починаєш втрачати віру в те, що все буде добре і колись буде ще життя, – каже гітарист гурту, журналіст і телеведучий Богдан Буткевич. Саме тому пісня “Юкіз” – вельми на часі – це світла мантра від зневіри.

юлія паєвська тайра кліп не віддавай своїх темряві
Тайра у кліпі “Не віддавай своїх темряві”

Сюжет кліпу глибоко символічний – Тайра в обладунках світлої лицарки стає символом усієї нашої країни. Вона долає чорні примари ночі, рятує пораненого побратима, і вони йдуть вперед. І хай попереду морок невідомості – та в ньому є надія.

Піддаючись розпачу,
Годуючи зневіру,
Тремтячи від сумнівів,
ціпеніючи гнівом –
Не віддавай своїх темряві

“Текст цієї пісні – це моя особиста мантра, яку я знайшла і яка вже не раз витягала мене з найскрутніших часів. Часом я просто ставлю її на репіт, повторюю десятки разів. І воно робе”, – каже авторка слів Євгенія Устінова.

юлія паєвська тайра кліп не віддавай своїх темряві
Кліп “Не віддавай своїх темряві” – перший досвід знімання у музичному відео для Тайри

Мініфільм на композицію зняв режисер Олександр Балтушев.

“Наша пісня і кліп – якраз про ту надію, про ту силу і жагу не віддавати себе, своїх близьких та всіх наших людей в темряву зневіри та втрати себе. Ми маємо стиснути зуби, і крізь все пройти свій шлях до перемоги і щастя”, – резюмує Богдан Буткевич. Кліп Ukie’z / Юкіз – присвята українським воїнам.

Нагадаємо, назва гурту Ukie’z / Юкіз – це сленгове слово, яким називали українців, що емігрували в США. Фронтменом гурту є Іван  Семесюк — художник, письменник, музикант і філософ.

Фото: кадри з кліпу

Дивіться також:

Ода українським воїнам та волонтерам: ONUKA представила потужну пісню PEREMOHA (ВІДЕО)

Принц Гаррі відкрив Ігри нескорених словами про Україну: “Ми всі з вами, і ви заслуговуєте більшого” (ВІДЕО)

“Океан Ельзи” представив оновлену версію пісні “Я їду додому” (ВІДЕО)