Тіна Кароль випустила свою першу патріотичну колекцію одягу (ФОТО)

В день свого народження Тіна Кароль випустила патріотичну колекцію. Співачка разом із популярним українським масмаркет-брендом One by One  розробляла її пiв року, аби зібрати гроші для захисниць на фронті.

До лінійки увійшли трикотажні костюми та сукні, кардигани, на яких зображено принт із абревіатури ЗСУ, а також трендові балаклави, джинсова максіспідниця та багато іншого.

тіна кароль колекція одягу one by one патріотичний одяг принтитіна кароль колекція одягу one by one патріотичний одяг принти

Основною метою, яку творчий тандем поставив перед собою, було одягнути жінок сучасно та патріотично, а кошти, отриманi від продажу колекції Tina Karol x One by One, буде передано на закупку термоодягу для жінок, які служать в ЗСУ.

«У свій день народження найголовнішим подарунком було б для мене зробити велике, щире діло для наших захисниць у ЗСУ. Тож, купуючи собі чи у подарунок будь-яку річ з колекції, ви робите можливою закупівлю спецречей на фронт для наших захисниць”, – говорить Тіна Кароль. 

тіна кароль колекція одягу one by one патріотичний одяг принтитіна кароль колекція одягу one by one патріотичний одяг принтитіна кароль колекція одягу one by one патріотичний одяг принтитіна кароль колекція одягу one by one патріотичний одяг принти

До візуального коду колекції було додано лелеку орігамі – символ надії, віри, а також цінності миру та сім”ї. Тогоріч Тіна Кароль відвідала музей миру в Хіросімі, де побачила маленьких паперових лелек, що зробила жертва ядерного бомбардування, японська дівчинка Садако Сасакі. Графічне зображення лелеки гармонійно доповнює речі з колекції, а також обʼєднує під своїм крилом усі символи капсули.

тіна кароль колекція одягу one by one патріотичний одяг принти

тіна кароль колекція одягу one by one патріотичний одяг принти

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Гурт Alphaville з Тіною Кароль заспівав українською свій гіт “Forever young” (ВІДЕО)

Лесь Подерв’янський, Влада Литовченко та інші зірки на показі колекції етнічного одягу в Софії Київській (ФОТО)

Валентина Хамайко та Володимир Рабчун створили модний бренд одягу (ФОТО)