Валентина Хамайко та Володимир Рабчун створили модний бренд одягу (ФОТО)

Введуча «Сніданок. Вихідний» Валентина Хамайко, її колега ведучий FREEДом Володимир Рабчун і стилістка Таня Богинич започаткували бренд одягу TAIYŌ.

В перекладі з японської taiyo (太陽, читається ТА-ЙО) означає «сонце». За мету засновники поклали створення якісного і зручного одягу для активних людей. «У мене як у стиліста було бажання працювати саме з одягом. Дуже зраділа, коли Валя і Вова підтримали мене у цьому», – каже Таня Богинич.

За словами Володимира, ідею легко було підхопити: «Натхнення Тані передалось і нам з Валею. Цікаво було все – від творчості до благодійності».

Валентина Хамайко, Таня Богинич і Інна Мірошніченко
Валентина Хамайко, Таня Богинич і Володимир Рабчун

На запуск бренду знадобилося всього три місяці. «Ми не знали, що з цього вийде, у нас не було грошей, ми просто хотіли підтримати одне одного. Це стало таким надихаючим моментом. Наші думки тепер були направлені в бренд і роботу, а новини, що пригнічували, відійшли на другий план», – розповіла Валентина Хамайко.

Наразі бренд випускає ексклюзивні колекції в обмеженій кількості (дропи). Спочатку планували шити лише жіночий одяг, але Володимир Рабчун наполіг на тому, щоб додати й чоловічу лінійку. Перший дроп складався виключно зі спортивних костюмів. Вже зараз асортимент розширився і команда активно працює над новинками.

Рекламна кампанія була на повній підтримці друзів – запросили колегу з «Плюсів» Тімура Мірошниченка разом з його дружиною Інною, а також чоловіка Валентини Хамайко – Андрія Оністрата, який зараз служить у лавах ЗСУ.

Володимир Рабчун і Андрій Оністрат
Інна Мірошніченко
Тімур Мірошніченко
Валентина Хамайко

Замовлення надходять з різних куточків світу. «Польща, Німеччина, Канада, Ізраїль, Австрія, США, Грузія, Нідерланди. Там вже носять TAIYŌ. Кожного місяця частину із заробітку донатимо на благодійність. Зараз допомагаємо «Голосу країни» разом з «Повернись живим» та dobro.ua зібрати необхідну суму у 3 млн гривень на засоби аеророзвідки для ЗСУ”, – розповідають дизайнери. До речі, до збору можуть долучитися усі бажаючі – за посиланням.

А якщо це замовлення у межах Києва, то самі засновники власноруч доставляють їх своїм клієнтам, яких дуже цінують.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Чоловік Валентини Хамайко пішов на фронт: “Андрій сказав мені, що його мобілізують”

Неля Шовкопляс і Валентина Хамайко пройшли курс військової підготовки: фоторепортаж

Андре Тан та Федерація водного поло випустили благодійну капсульну колекцію (ФОТО)

Український бренд створив колекцію вишиванок і показав, як їх модно носити (ФОТО)