Новорічну ніч 2023 співачка Тіна Кароль зустріла на сцені в Берліні, на Бранденбурзьких воротах. Вона заспівала разом із легендарним німецьким гуртом Alphaville їхній гіт “Forever young“. Артисти додали до нього український приспів.

“Forever young. Завжди жива. Гiмн на вci часи і покоління. Дякую, Alphaville, за твій поклик сердця бути з українцями. Твій український куплет вийшов надзвичайно  зворушливим!” – тішиться Тіна Кароль. Ось як це було:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Тіна Кароль (@tina_karol)

Взаємні почуття виникли у гурту на його фронтмена Маріана Голда. “Було честю святкувати новорічну ніч разом із фантастичною співачкою з України Тіною Кароль. Раді розділити цей момент з усіма вами”, – зазначив він.

Нагадаємо, що минулий 2022 воєнний рік став особливим в українській музиці. Адже приніс гучні колаборації наших артистів із топовими світовити зірками. Андрій Хливнюк співає із Pink Floyd повстанську пісню “Червона калина“, Святослав Вакарчук –  із ColdplayОбійми мене“, “Антитіла” записують гіт “2step” із Едом Шираном, а “Калуш” – із The RasmusIn The Shadows of Ukraine“.

Фото: instagram.com/alphaville.music

Дивіться також:

Тіна Кароль провідала поранену рятувальницю у берлінській лікарні (ФОТО)

Pink Floyd і Андрій Хливнюк зібрали рекордну суму завдяки спільному запису “Червоної калини” (ВІДЕО)

Victoria Niro присвятила пісню другові, який загинув під Бахмутом (ВІДЕО)