Сегодня младшей дочке телеведущей Лилии Ребрик и хореографа Андрея Дикого, Полине, исполняется два года. День рождения малышки на карантине семья празднует вчетвером, за городом и в сказочной атмосфере.

Если на первый день рождения Полины мама и дочки оделись в белые платья в горох, а именинница была в ободке единорога, то на этот раз вдохновительницей family look’а стала свинка Пеппа.

View this post on Instagram

День народження у карантин! ? Завтра (вже сьогодні, бо пишу цей пост вночі… мамі не спиться?)- другий день народження моєї молодшої донечки. Рік тому саме у цей час в мене тривали останні приготування: прасувала дівчаткам плаття, вигадувала їм зачіски, ще раз і ще раз переглядала подарунки, які ми з Диким спакували для Полі. У сам день народження ми зібралися з нашими батьками, друзями, дітьми, було весело, смішно, була справжня вечірка (ясно, що дитяча, але й дорослі не сумували:). Цього року в нас буде сімейний день народження: тільки ми четверо, на природі, під співи птахів (ви ж чули, як вони у нас співають?), а батьки з друзями будуть далеко від нас – на відеозв’язку ?. Звісно, на Полю вже чекає купа подарунків! Звісно, жоден карантин не завадить дівчаткам бути гарними: у легких повітряних сукнях і з шикарними зачісками (хай ми їх і зробимо самі, як вміємо!). І, звісно, нам буде весело, смішно, і ми влаштуємо справжню сімейну вечірку! Але ясно, що це буде щось інакше, це буде новий досвід для всіх нас – ще ніколи ми так не відзначали жодне свято! Кого свято заскочило на карантині? Хто як його відзначав? Діліться своїми історіями і лайфхаками! Буду вдячна за поради! #ЛіліяРебрик #дикасімейка фото @galinskiy_andrey

A post shared by Лілія Ребрик (@liliia.rebrik) on

 

Напомним, телеведущую и хореографа свел проект “Танці з зірками” в 2011 году. Они были парой на паркете, а вскоре стали неразлучны по жизни. У “Дикой семейки”, как они сами себя называют, подрастают две дочки. Старшая, Диана, как и папа, занимается бальными танцами.

Фото: instagram.com/liliia.rebrik

Смотрите также:

Чудо-женщина Лилия Ребрик. Как она успевает все и сразу

Дмитрий Ступка трогательно поздравил дочь с трехлетием

День дочери: как украинские звезды и их дочки отмечают праздник