Марк Куцевалов зібрав кошти на 123 Starlink для Херсона у пішому поході

Відомий гуморист, фіналіст реаліті Нового каналу «Пара на мільйон» Марк Куцевалов завершив свій другий піший благодійний похід. Напередодні Нового 2023 року Марк подолав непростий шлях.

За час небезпечної подорожі довжиною в 600 км артист зібрав 2 469 760 гривень, щоб закупити Starlink і поновити зв’язок в Херсоні.

“Цей похід складніший за літній, – зізнався Марк в інтерв’ю «Зе Интервьюер». – Темніє рано, по трасі йти зручно, але страшно – бо повз проносяться машини. А зійшов з траси – опинився в кучугурі. Щоб сходити в туалет, треба обов’язково шукати щось з дахом. Плюс в спальному мішку вже не заночуєш – обов’язково треба шукати прихисток. Тому я хочу подякувати усім, хто спостерігав, донатив, репостив, ловив на дорогах, приходив на зустрічі і пропонував ночівлю”.

марк куцевалов піший похід старлінк херсон
Марк Куцевалов вирушає в піший “Космопохід” з Києва до Херсона

В деякі дні Марк проходив по 50 з гаком кілометрів. А інколи йому доводилося йти всю ніч, щоб знайти місце ночівлі. У великих містах Куцевалов проводив зустрічі із місцевими фанатами, на яких також збирав гроші на Starlink. Як і планував, свій похід він завершив в Херсоні.

марк куцевалов піший похід старлінк херсон
Марк Куцевалов у поході з Києва до Херсона

Нагадаємо, влітку 2022 року Марк Куцевалов зібрав 2,9 мільйони гривень, пройшовши від Чорноморська до Говерли. Потім придбав на ці кошти три машини швидкої допомоги та позашляховик.

Фото: надані Новим каналом

Дивіться також:

Злата Огнєвіч розбирає завали після обстрілу Києва: відео

“Голос країни” закупив дрони для аеророзвідки за зібрані протягом 12 сезону кошти: фотозвіт

Гурт “Антитіла” ремонтує танки і трофейну техніку ЗСУ