Найкрутіший дідусь: Брюс Вілліс із онукою розчулив ніжними фото

Зірковий міцний горішок, секс-символ свого часу Брюс Вілліс зараз переживає складні часи через невиліковну хворобу. Вона вплинула на його пам’ять і мовлення – але не почуття любові до дочок, а тепер і онуки.

Світлинами Брюса Вілліса з першою внучкою, Луеттою, поділилася її мама, старша дочка Брюса та Демі МурРумер Вілліс.

“Побачити, як мій батько тримає мою доньку сьогодні, – цей момент я буду цінувати все своє життя. Його ніжність і любов до неї були такими чистими й прекрасними. Тату, мені так пощастило, що ти є, і Лу теж. Дякую тобі за те, що ти найшаленіший, найбільш люблячій, найкрутіший тато, якого тільки може побажати дівчинка”, – емоційно пише молода мама Румер.

брюс вілліс дочка румер внучка луетта лу
Брюс Вілліс з першою внучкою Луеттою
брюс вілліс дочка румер внучка луетта лу
Брюс Вілліс з дочкою Румер та внучкою Луеттою

Своєму чоловікові, татові маленької Лу, Румер теж присвятила щирі слова любові. “З першим днем батька” Дякую, що посадив гарний сад, у якому Лу буде гратися та чиї плоди їсти. Дякую, що наповнюєш дім музикою, яку вона чує. Дякую за нічну зміну підгузків і кумедні гримаски для доньки. Я дуже вдячна, що у нашої дівчини є тато, який її так сильно любить, і він такий шалений і дивний, тож вона знає, що для неї це теж нормально. Дякую тобі за найкращу дівчинку, яку я могла уявити в своїх найсміливіших мріях”.

брюс вілліс дочка румер внучка луетта лу
Партнер Румер Дерек Річард Томас із дочкою Лу

Нагадаємо, у Брюса Вілліса п’ятеро дочок – троє народились у шлюбі з Демі Мур, двоє – з Еммою Геммінг. І діти, і колишні дружини дружать і родинні свята проводять разом. А надто зараз, коли Брюсові поставили невтішний діагноз. Кожна з Брюсових дівчат підтримує його і старається дарувати максимум приємних вражень – від  пікніків і поїздок в Диснейленд – до приємних слів і обіймів.

Фото: instagram.com/rumerwillis

Дивіться також:

В горі і в радості: дружина Брюса Вілліса показала зворушливе весільне відео з нагоди 14-ї річниці

Демі Мур – 60 років. Історія кохання з Брюсом Віллісом

“Дуже боляче”: Ештон Кутчер вперше розповів про втрачену дитину від Демі Мур