Почувалася зрадженою: Шеннен Доерті вперше розповіла про причину третього розлучення

52-річна зірка “Беверлі-Гіллз, 90210”, актриса Шеннен Доерті, попри запеклу боротьбу із раком, знайшла сили запустити подкаст “Будемо відвертими з Шеннен Доерті”. Ба більше – виправдовуючи назву шоу, вона вперше і дуже відверто розповіла про причину розлучення із третім чоловіком, фотографом Куртом Ісваренко, з яким була 11 років у шлюбі.

На початку цього року, коли рак повернувся і з’явилась необхідність зробити операцію на мозку, перед самою процедурою вона дізналася, що чоловік вже два роки зраджує їй.

“Я пішла на операцію рано вранці, одразу після того, як дізналася, що моєму шлюбу по суті кінець, що у мого чоловіка був роман протягом двох років, – розповіла вона в ефірі. – Він хотів мене супроводжувати на операцію, проте я відмовилася. Просто не могла зробити це, коли б він був там. Я почувалася такою зрадженою”.

шеннен доерті рак розлучення зрада
Шеннен Доерті і Курт Ісваренко, 2016 рік

“Я відчула, що мене розлюбив той, із ким я була 14 років і кого любила всім серцем”, розповіла вона. Невдовзі після видалення пухлини і опромінювання, під час яких Шеннен підтримували рідні та друзі, вона подала на розлучення. Каже, не змогла розірвати стосунки з чоловіком одномоментно, попри його вчинок, бо “була така розгублена, та ще й приймала стероїди і багато інших ліків після операції на мозку. Чесно кажучи, мені все ще дуже важко”.

І водночас вона не могла відпустити ситуацію. Шеннен каже, що стала одержимою ідею з’ясувати всю правду і всі деталі про зраду чоловіка: “Якщо ви прожили разом 14 років, хіба ви не заслуговуєте на абсолютну правду, незалежно від того, наскільки це боляче?” Навіть зустрілась із жінкою, з якою їй зраджували.

шеннен доерті рак розлучення зрада
Шеннен Доерті і Курт Ісваренко на початку стосунків, 2009 рік

“Я тричі зазнавала невдачі у шлюбі, але я все ще вірю в кохання”, – каже Доерті. Нагадаємо, вона була заміжня за Ешлі Гамільтоном з 1993 до 1994 року і за Ріком Саломоном з 2002 до 2003-го.

На час шлюбу із Куртом припали 8 років боротьби із раком. Після ремісії в 2020-му він знову повернувся і поширився на мозок і кістки.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Як склалися долі акторів серіалу “Беверлі-Гіллз, 90210”

Зловживання і свиня у ліжку: чому Торі Спеллінг розлучилася з Діном МакДермоттом

Шеннен Доерті повідомила, що її рак поширився

Шеннен Догерті – 52 роки: історія найскандальнішої акторки серіалу “Беверлі-Гіллз, 90210”