Шеннен Доерті повідомила, що її рак поширився

Зірка серіалів “Беверлі-Гіллз, 90210” та “Усі жінки відьми“, 52-річна Шеннен Доерті повідомила новини про своє здоров’я. На жаль, невтішні. Акторка, яка вже 8 років бореться із раком, розповіла, що хвороба поширилася на кістки.

Шеннен стала героїнею обкладинки видання People і в інтерв’ю розкрила деталі щодо свого стану. “Коли ви запитуєте себе: “Чому я? Чому я захворіла на рак?”, а потім “Чому мій рак повернувся? Чому у мене 4 стадія?”, це спонукає шукати більшу мету в житті”, – каже акторка. Для неї історія боротьби за життя почалася 2015 року: тоді у Доерті виявили рак молочної залози. Зірка зробила мастектомію, пройшла хімію і опромінення і в 2017 році увійшла в ремісію. Проте вже в 2019-му рак повернувся і за рік діагноз був метастатичний рак 4 стадії.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений People Magazine (@people)

На початку 2023 року хвороба поширилась на мозок – Шеннен в інстаграмі показувала процес огляду на томографі. Акторці зробили операцію і видалили пухлину. І от тепер рак досяг кісток. Проте і Шеннен зовсім не здається. “Я не покінчила з життям. Я не закінчила любити. Я не закінчила творити. Я не перестала сподіватися змінити світ на краще”, – каже вона.

Наразі Шеннен продовжує лікування і сподівається потрапити на випробування нових ліків – і водночас будує плани на життя. 6 грудня стартує її подкаст на одній із американських радіостанцій. Паралельно Шеннен займається просвітницькою роботою щодо раку і збирає кошти на дослідження. “Люди вважають, що рак означає, що ти не можеш ходити, не можеш їсти, не можеш працювати. Вони виганяють тебе в ізоляцію. Я хочу працювати, насолоджуватися життям і рухатися вперед”.

Коли хворієш на рак, сприйняття реальності змінюється, каже Шеннен. “Мій найкращий спогад ще попереду, – вірить вона.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Шеннен Догерті – 52 роки: історія найскандальнішої акторки серіалу “Беверлі-Гіллз, 90210”

Шеннен Доерті подала на розлучення з третім чоловіком після 11 років шлюбу

Зловживання і свиня у ліжку: чому Торі Спеллінг розлучилася з Діном МакДермоттом

Як склалися долі акторів серіалу “Беверлі-Гіллз, 90210”

Фортеця самотності Люка Перрі