Напередодні свого 53-го дня народження акторка і співачка Дженніфер Лопес може собою пишатися. Вона багата і успішна. Вона нарешті щаслива молода дружина Бена Аффлека. І вона має просто приголомшливу фігуру.

Це доводить новий відеотизер до колекції косметики для тіла, яку зірка запускає в честь дня народження завтра. На ньому Дженніфер Лопес позує у модному купальнику з вирізами – і вона у бездоганній формі. Не даремно жінка щодня ходить до спортивної зали (навіть на медовий місяць перерву не зробила!) і все життя слідкує за своїм харчуванням.

дженніфер лопес фігура в купальникудженніфер лопес фігура в купальникудженніфер лопес фігура в купальникудженніфер лопес фігура в купальнику

Нагадаємо, тиждень тому Дженніфер Лопес і Бен Аффлек, які зійшлися через 20 років після розриву напередодні пишного весілля, таки одружилися. Вони сказали одне одному “так” у невеликій капличці у Лас-Вегасі.

Замість повноцінного медового місяця Дженніфер і Бен, люди зайняті і затребувані, вибралися на короткі канікули до Парижа разом із доньками – Еллою, дівчинкою Джей Ло, і Беновою Серафіною.

Фото: instagram.com/jlobeauty

Дивіться також:

Яким було весілля Дженніфер Лопес і Бена Аффлека: подробиці і фото

Минус 12 кг: Джамала раскрыла секреты диеты и поддержки веса после похудения

Жена Влада Ямы рассказала, как похудела на 17 кг после родов