Шакіра привела своїх синів на червону доріжку музичної премії MTV Video Music Awards 2023 (ФОТО)

На червоних доріжках світських заходів компанію зіркам зазвичай складають їхні кохані. Та співачка Шакіра взяла із собою одразу двох найгарніших і найбільш милих її серцю хлопців на музичну премію MTV Video Music Awards 2023 – синів Сашу і Мілана.

На червону доріжку (хоч буквально вона була рожевого кольору) зірка вийшла у блискучій золотій сукні, що підкреслила всі вигини її бездоганного тіла, та з фірмовою копицею кучерів на голові. А синів вбрала у однакові костюми та кросівки з упізнаваними візерунками.

І сукня 46-річної Шакіри, і костюми 10-річного Мілана та 8-річного Саші – Versace.

шакіра MTV Video Music Awards 2023 сини Мілан Саша Піке
Шакіра із синами Міланом і Сашею на MTV Video Music Awards
шакіра MTV Video Music Awards 2023 сини Мілан Саша Піке
Шакіра із синами Міланом і Сашею на MTV Video Music Awards
шакіра MTV Video Music Awards 2023
Шакіра на MTV Video Music Awards

На церемонії MTV Video Music Awards 2023 Шакіра була номінована в чотирьох категоріях і виборола одну перемогу – Video Vanguard Award. На честь цього вона влаштувала запальний перформанс, під час якого виконала свої гіти: She Wolf, Te Felecito, TQG, Objection (Tango), Ojos Así, Whenever, Wherever, Hips Don’t Lie і Shakira: Bzrp Music Sessions, Vol. 53. Зірка танцювала серед вогню – і потім влаштувала краудсерфінг – стрибнула у натовп і пливла в морі рук захоплених прихильників.

Після скандального розриву шлюбу із футболістом Жераром Піке, який продовжує зустрічатися із вдвічі молодшою за Шакіру дівчиною, з якою і зрадив артистці, Шакіра поки не готова до нових публічних романів. Хоча кілька зв’язків із публічними чоловіками їй вже встигли приписати – зокрема, із Томом Крузом.

Після розлучення Шакіра перебралася з Іспанії в США – і зосередилася на кар’єрі, яку свого часу відклала, щоб бути поруч із Піке, який будував свою кар’єру в Барселоні. Судячи з нагороди MTV, їй блискуче вдається задум.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Шакіра і Жерар Піке: від кохання до ненависті

Після скандального розлучення з Шакірою: Жерар Піке опублікував перше фото з новою дівчиною

Сини Шакіри заспівали разом з мамою: зворушливе відео

Жерар Піке вперше прокоментував розлучення з Шакірою: “Не збираюся витрачати гроші на очищення іміджу”