Днями в родині Тімура та Інни Мірошниченків сталося поповнення. Зіркова пара, яка рік тому стала батьками для названого сина Марселя, котрому скоро виповниться три, вдочерила старшу дівчинку.

Спочатку Мірошниченки не показували личко нової дочки і не розкривали жодних деталей про неї. Аж ось вирішили поділитись подробицями – і розповіли, як знайшли собі доньку і чим вона їх підкорила.

Ангеліні 8 років. Тімур розповів, що діти чекали на її появу в родині і записували відео для старшої сестрички.  “Вчора ввечері, поки світла не було, гуляли на вулиці до 10 вечора. Ну і звісно, діти хочуть їсти і ми  замовили піцу. Їй 8 років і вона вперше їла піцу. І звісно, вона навіть не знала, як її тримати. Не можу сказати, що складний, але надзвичайно цікавий досвід, коли ти пояснюєш очевидні, здавалося б, речі дитині, яка старше, ніж твої попередні діти”, – поділився Тімур.

Тімур інна мірошниченко родина діти всиновили син дочка як назвали деталі ангеліна
Тімур та Інна Мірошниченки зі своїми чотирма дітьми

Появи Ангеліни в родині найбільше чекала 6-річна Мія, старша біологічна дочка подружжя. “Я пам’ятаю вона просто підійшла до нас і ствердно сказала: “Так, у мене у мене буде старша сестра, десь років 8.Ми будемо спати в одній кімнаті, вона на верхній полиці”, – розповів Тімур.

“15 травня, в Міжнародний день сім’ї, я їхала у справах і застрягла в заторі на Парковій дорозі, – згадує Інна Мірошниченко. – Вирішила не гаяти час і подзвонити в одну зі служб у справах дітей. Трубку підняли, а я не очікувала”.

Жінка миттєво зорієнтувалась: “Прошу почекати і починаю швидко за кермом заходити на сайт Мінсоцполітики, сортувати анкети дітей за віком 8-12, і першою серед всіх бачу її імʼя. Ангеліна. Ангел-Інна. Це наш ангел, точно наш.Питаю, чи актуальна анкета?
«Так. Краще приїжджайте. Поговоримо. Я дуже хочу, аби всі мої діти були в сім’ях».
Це мене так зачепило…”

Історія дівчинки, кажуть Мірошниченки, вельми непроста – так було і з Марселем. “На наступний день я ознайомилася з анкетою і чекала на ZOOM, який ледь не розірвав наші з Тімом серденька. Ця історія не буде простою, бо має багато викликів і потребує багато сміливості і терпіння. Як би страшно не було чути історію чи медичний висновок, жодного разу ми не подумали, що треба подивитися ще когось.
Це наша Ангеліна. Бо ми одразу знали: перша анкета, яка буде актуальною, – це анкета нашої дитини”.

Тімур інна мірошниченко родина діти всиновили син дочка як назвали деталі ангеліна
Тімур та Інна Мірошниченки

Тож Мірошниченків чекала купа справ. Тімур та Інна познайомились з Ангеліною місяць тому в Польщі. Саме там знаходився дитбудинок, який евакуювали в лютому 2022 року. Більше всього на зустріч з Ангеліною чекала 6-річна Мія, бо вона дуже хотіла старшу сестричку.

“Далі було півтора місяці служб, розпоряджень, документів, погоджень і 1600 км в один бік для побачення. Я десятки разів плакала від вдячності людям, які допомагали, робили все, що в їхніх силах і навіть більше, аби пришвидшити це. Хоча це не вберегло нас від «Чому так довго? Я так плакала за вами…». Але це вже в минулому, – пригадує Інна. – Попереду ще багато бюрократії, але все це такі дрібниці, коли ти бачиш, що дитина отримала те, про що так сильно мріяла, – СІМʼЮ!”

Лишається тільки захоплюватися і милуватися цією родиною.

Фото і відео: instagram.com/timur.miroshnychenko

Дивіться також:

Діти щасливі: Наталія Могилевська показала доньок на кумедному сімейному відео

Сльози щастя: Тімур Мірошниченко показав, як змінився всиновлений Марсель, у зворушливому відео

Тімур та Інна Мірошніченки похрестили молодшого сина Марселя: фото