Інтригу розкрито: “1+1 Україна” повідомив, що до складу тренерської команди музичного проєкту “Голос країни-13” увійшов співак і автор пісень Артем Пивоваров. Він доєднається до Юлії Саніної.

Артем Пивоваров – український self-made артист, який за останній рік зробив великий крок вперед у музичній кар’єрі та став зіркою номер 1 в Україні. Як тренер він мріє поділитися досвідом з учасниками, адже знає, що потрібно для того, аби пісня лунала по всій країні. За час своєї блискучої кар’єри артист здобув 2 статуетки премії Yuna у номінаціях “Найкраща пісня”, “Найкращий виконавець”, спеціальну нагороду “За внесок в українську музику”. Отримав нагороди від проєкту “Музична платформа”.  Був номінований на премію M1 Music Awards, як “Прорив року”, а також отримав нагороду від проєкту “Українська пісня року”.

артем пивоваров тренер голос країни 13

Під час повномасштабного вторгнення артист презентував авторський культурний проєкт ”Твої вірші, мої ноти”, створений задля популяризації та підтримки української культури, поетів і письменників через призму музики. Артем Пивоваров поклав вірші українських поетів на музику. Проєкт налічує пісні на твори Тараса Шевченка, Івана Франка, Михайла Старицького, Павла Тичини та інших видатних українських поетів. У записі альбому взяли участь NK, DOROFEEVA, Олег Скрипка, Оля Полякова, alyona alyona, KALUSH, ZLATA OGNEVICH, Yarmak, Лілу45, SHUMEI, Євген Хмара, Павло Шилько.

“Я буду шукати неординарних, енергійних, зухвалих та шалених сміливців, які будуть наполегливо працювати задля розвитку нашої музичної індустрії та культурного фронту. Це буде дійсно дивовижно, адже я маю великий досвід співпраці не тільки з мастодонтами нашої музичної індустрії, а і з молодими виконавцями. Я шукаю справжніх музикантів і якщо ти пишеш пісні, хочеш бути на сцені – я чекаю на тебе. Ти знаєш, на що я здатен”, – каже Артем.

 

Нагадаємо, кастинг “Голосу країни” було продовжено до 15 червня. Проєкт шукає вокалістів від 16 років, які мріють, аби їхній спів почули мільйони. Для того, щоб пройти онлайн-кастинг потрібно заповнити анкету на сайті casting.1plus1.ua у розділі “Голос країни” та завантажити туди відеоролик або посилання на відео свого співу. Найкращі анкети учасників будуть прослухані музичними продюсерами проєкту, а вокалісти отримають можливість виступити на головній музичній сцені країни та показати свій спів всьому світові.

Фото: надані 1+1

Дивіться також:

Юлія Саніна стала першою тренеркою 13 сезону проєкту “Голос країни” (ВІДЕО)

Артем Пивоваров та Христина Соловій представили кліп до мультфільму “Мавка. Лісова пісня” (ВІДЕО)

Дай серцю волю: Марія Квітка випустила особливий альбом зі старовинними піснями