Нові пригоди і старе кохання: вийшов перший трейлер другого сезону серіалу “І просто так…”

Знімання другого сезону серіалу “І просто так…” завершилися – і компанія HBO Max показала його перший яскравий трейлер. Керрі, Міранда і Шарлотта повертаються на екрани. І не тільки вони.

“І просто так я зрозуміла, що деякі речі варто лишити в минулому… Але, можливо, не всі”, – каже героїня Сари Джессіки Паркер, Керрі Бредшоу, коли бачить перед собою колишнього нареченого Ейдана.

Ейдан, якого грає актор Джон Корбетт, з’явився в третьому сезоні серіалу “Секс і місто“. Творчий, чуйний, вірний, проте дещо консервативний дизайнер меблів Ейдан був протилежністю зухвалому бабію містеру Бігу, який вносив у життя Керрі феєрверк найрізноманітніших емоцій. Та зрештою вона вибрала Біга. Герої Ейдана і Керрі перетиналися і в другому повнометражному фільмі. І от він з’являється знову.

Можливість поновлення їхніх стосунків залишаєтсья однією з головних інтриг серіалу. Принаймні, його автори дуже хочуть нас в цьому переконати.

і просто так 2 сезон and just like that керрі бредшоу коли прем'єра
Сара Джессіка Паркер на зніманнях другого сезону серіалу “І просто так..”

А крім того, в центрі уваги проєкту – старішання героїнь та дорослішання їхніх дочок, що і самі готові до яскравого особистого життя; зміна партнерів, професій і пріоритетів в житті. Побачимо вже у червні 2023 року.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Керрі та Ейдан разом: Сара Джессіка Паркер і Джон Корбетт цілуються на нових кадрах “І просто так…” (ФОТО)

Наймодніші принти осені 2022 і як їх стильно носити: показує Сара Джессіка Паркер (ФОТО)

Керрі і Шарлотта повертаються: з’явилися перші кадри знімань другого сезону серіалу “І просто так…”(ФОТО)

Керрі і Шарлотта повертаються: з’явилися перші кадри знімань другого сезону серіалу “І просто так…”(ФОТО)