Від початку повномасштабного вторгнення росії ONUKA Ната Жижченко стала амбасадоркою благодійного фонду «Це моє місто». Ця організація займається адресною допомогою громаді старовинного українського міста Чернігів, рідного для співачки.

Саме тому зараз ONUKA виступає з благодійною метою по всьому світу, зокрема провела мінітур по США, зіграла в Португалії, Франції, Естонії, Румунії та Молдові

У листопаді український електро-фольк гурт ONUKA приїде до Варшави й Берліна з концертними шоу. Частину коштів із кожного концерту Ната спрямовує на відновлення архітектури Чернігова та потреби містян.

ONUKA Ната Жижченко концерт благодійність війна
ONUKA Ната Жижченко біля родинного дому в Чернігові
ONUKA Ната Жижченко концерт благодійність війна
Ната Жижченко із сином у родинному домі в Чернігові
ONUKA Ната Жижченко концерт благодійність війна
ONUKA Ната Жижченко із чоловіком Євгеном Філатовим біля родинного дому в Чернігові

Виступ у польській столиці відбудеться 14 листопада в клубі Progressia. Ната зустрінеться з усіма охочими в Українському домі у Варшаві, розкаже про свій фонд та збере історії українців. Під час зустрічі як українці, так і поляки зможуть поділитися власними архівними фото з телефонів та спогадами про улюблені міста України.

Для участі в події необхідно зареєструватися. Партнерами зустрічі стануть  газета для українців «Наш вибір» та Український дім у Варшаві.

Концерт у Берліні пройде 15 листопада в легендарному театрі Admiralspalast. Відкритий в 1910 році, він — один із небагатьох розважальних закладів міста, що зберігся з довоєнних часів. За 2 години до концерту у фоє Admiralpalast проходитиме імпровізована фотовиставка «Твоє місто». На ній українці разом із німцями «оживлять» зруйновані міста країни за допомогою кадрів зі своїх телефонів. Долучитися до формування експозиції можна за посиланням.

ONUKA Ната Жижченко концерт благодійність війна

Також у фоє встановлять мапу України. На ній кожен зможе відмітити своє рідне місто. Інформаційними партнерами берлінської події стануть українська активістська організація у Берліні Vitsche та Посольство України в Німеччині.

Фото: надані пресслужбою, instagram.com/onukaofficial

Дивіться також:

Пташка з “Азовсталі” заспівала гімн України перед матчем “Шахтар” – “Динамо” (ВІДЕО)

Даша Астаф’єва, ONUKA та Kadnay пригостили обідом стареньких киян (ФОТО)

Фронт-мени: українські зірки, які воюють у ЗСУ (ФОТО)

Г’ю Джекман показав вітальну листівку на день народження від 7-річного українського біженця (ФОТО)