Софія Ротару святкує 75-ліття і вражає своїм виглядом (ФОТО)

Легендарна українська співачка Софія Ротару сьогодні, 7 серпня, святкує день народження. А точніше, ювілей – артистці виповнилося 75 років.

Важливу дату співачка відзначає у важливому місці, або, як називає його сама, “місці сили”. А саме у рідному селі Маршинцях. Зірка вражає стрункою фігурою і свіжим виглядом.

“Приїхала на місце сили! Тут я народилася, росла, пішла до школи. Тут я почала співати. Рідні Маршинці нагадали мені, як важливо не втратити почуття приналежності до своєї Землі, відчувати зв’язок із тими, хто дав тобі життя, виховав та підтримував у твоїх починаннях”, – написала співачка.

софія ротару 75 років як виглядає

Подарунок на ювілей зірка попросила особливий. “Я рідко пишу, але сьогодні маю два приводи. Мій ювілей та дуже важливий день гуманітарної ініціативи, яку я підтримую з перших днів початку повномасштабної війни. “БОН бокс” – це проєкт, який дбає про дружин і дітей військовослужбовців, що пішли на фронт, і матерів з дітьми, які втратили батька та чоловіка на цій війні. Трохи незвичайна для мене роль, яка не звикла допомагати «на публіку», ще складніше мені просити про допомогу. Але саме цього дня, разом із вашими теплими привітаннями та словами підтримки, якими ви оточуєте мене вже багато років, хочу звернутися з проханням підтримати тих, кому зараз важко, хто справді потребує нашої допомоги”.

І бажання ювілярка загадала особливе. “Сьогодні не час святкувати ювілей, сьогодні я молюся, щоб, як завжди, за кілька тижнів після мого Дня народження, ми святкували День Незалежності України! Щоб якнайшвидше, замість повітряних тривог, у кожному будинку, у кожній родині, у кожному місті нашої прекрасної України звучали пісні про Любов та Світло!”

Фото: instagram.com/sofiarotaru.official

Дивіться також:

Віра Фарміга: історія успіху українки у Голлівуді

Марія Заньковецька і Микола Садовський: історія кохання головної української зіркової пари XIX століття

Олег Винник відзначає 49-річчя. Найкращі фотосесії та архівні фото “молодого вовка”