В гостях у сказки: Григорий и Кристина Решетники показали, как отдыхают с детьми в турецком Диснейленде (ФОТО)

Ведущий «Холостячки» Григорий Решетник вместе с детьми, женой Кристиной и ее родителями устроил себе каникулы. Большая семья отправилась в Турцию.

Их местом назначения стал знаменитый «турецкий Диснейленд» — парк развлечений и отель The Land Of Legends. Сказочными фотоотчетами и рассказами о путешествии семья делилась на своих страницах в «Инстаграме«.

Кристина Решетник рассказала: мечтала усроить отдых родителям. «У мене була мрія і ціль на цей рік — відвезти батьків на відпочинок за кордон. І принциповий момент — подорож для батьків оплачуватиму саме я. І як би Гріша мене не вмовляв, батьки теж, я була непідступна — я нереально щаслива! Бо в 31 мріяла зробити це і зробила — батьки щасливі, онуки теж, неймовірну програму розваг складено, і ми готові провести увесь тиждень весело та активно.

Дивлюсь на щасливих батьків і розумію — що зараз я відчуваю себе на сьомому небі від щастя, бо збулась моя мрія! Немає нічого кращого, ніж бачити щасливих батьків поруч!»

григорий кристина решетник семья дети родители

григорий кристина решетник семья дети родители

григорий кристина решетник семья дети родителигригорий кристина решетник семья дети родителигригорий кристина решетник семья дети родителигригорий кристина решетник семья дети родителигригорий кристина решетник семья дети родителигригорий кристина решетник семья дети родителиВ восторге остались все. «Той випадок, коли не тільки діти в захваті, але й ми. Тут справжній рай для них — Ваня і Діма не знали до останнього, куди ми їдемо і що їх чекає))) Тому уявляєте, який був сьогодні шок. Величезний парк атракціонів, в якому ми й живемо, тематичний готель, американські гірки, вистави і дельфінарії — це все територія нашого готелю. Космос, словом».

Фото: instagram.com/grisha_reshetnik, instagram.com/kristina_reshetnik

Смотрите также:

Григорий Решетник с женой отметили 11 годовщину свадьбы: фото торжества

Осенний дзен: Катя Осадчая показала нежные фото с сыновьями и мужем

Никита Добрынин и Даша Квиткова с сыном устроили семейные каникулы в Париже (ФОТО)

Звезда сериала «Моя улюблена Страшко» Артур Логай признался, что у него есть внебрачный сын