Дизайнерські сукні і танці на столах: як Дженніфер Лопес зустріла день народження (ФОТО)

24 липня співачка і актриса Дженніфер Лопес відсвяткувала свій день народження. Зірці виповнилося 54 роки.

Не так давно Джей Ло розповідала, що в компанії друзів – вона та, хто заводить веселощі (і навіть випустила власну колекцію коктейлів). І вечіркою з дня народження зірка довела, що так воно і є. Джен придумала і організувала для найближчих веселе довге святкування – із вечіркою біля басейну, танцями на столах – сама ж і показала приклад – та коктейлями.

Світлини зірка опублікувала на своїй сторінці в інстаграмі з підписом: “Настрій святкувати день народження… увесь місяць! День завжди гарний, коли Лола виходить на сцену”. Лола, нагадаємо, – домашнє прізвисько зірки.

дженніфер лопес джей ло вечірка день народження 2023дженніфер лопес джей ло вечірка день народження 2023дженніфер лопес джей ло вечірка день народження 2023дженніфер лопес джей ло вечірка день народження 2023дженніфер лопес джей ло вечірка день народження 2023

На вечірці з нагоди дня народження Дженніфер змінила кілька образів – купальник і пляжна сукні – від Valentino, блискуча сукня – Gucci. Про це розповів друг і незмінний стиліст Джей Ло Роб Зангарді.

Нагадаємо. саме на вечірці з нагоди дня народження два роки тому, в 52, Джей Ло вперше підтвердила їхній поновлений роман із Беном Аффлеком. А торік пара офіційно побралася.

Фото: instagram.com/robzangardi, instagram.com/jlo

Дивіться також:

Бен Аффлек і Дженніфер Лопес: історія кохання у фотографіях

Дженніфер Лопес та її наймодніші зачіски: як змінювався стиль зірки з роками (ФОТО)

“Люблю понад усе”: Дженніфер Лопес привітала сина і доньку з 15-річчям архівними відео і фото