Юлія Саніна озвучила першу історію проєкту «Хоробрі казки» для дітей під час війни

Юлія Саніна, лідерка гурту The HARDKISS, озвучила казку «Вел і Цуц». Це перша історія нового проєкту Суспільного Мовлення «Хоробрі казки» – аудіоказки нового часу для українських дітей та їхніх батьків, які допоможуть пояснити дітям, що відбувається навколо, не лякаючи, але залишаючись чесними.

«Я дуже рада долучитися до такого потрібного проєкту. Складно навіть уявити, що переживають в душі наші діти під час війни. Ми, дорослі, намагаємося допомогти малечі пройти цей надскладний період менш травматично. Тому казкотерапія дуже важлива. Вона заспокоює, пояснює дітям їхні переживання і почуття. Я вважаю, що і дорослим не завадить пройти таку терапію», — ділиться враженнями Юлія Саніна.

юлія саніна хірдкіс the hardkiss дитяча казка війнаюлія саніна хірдкіс the hardkiss дитяча казка війна

Вона озвучила дивовижну історію про дружбу. Усього в проєкті буде 12 пізнавально-розважальних аудіоказок, які озвучуватимуть українські артисти, військові, митці. Вони виходитимуть щотижня з 27 жовтня на телеграм-каналі Суспільне Казки та ютуб-каналі «Бробакс».

Казки нового часу — це терапевтичні історії спільного досвіду українських родин, які правдиво, але делікатно пояснюватимуть дітям нові реалії. Серед тем — розлука, підтримка, доброта, дружба, солідарність, втрата, віра в спільну перемогу.ад збіркою працювали авторка текстів Ірина Виговська, психологиня Маріанна Новаковська та соціологиня Вікторія Бриндза. Ілюстрації створив  Георгій Сагітов.

юлія саніна хірдкіс the hardkiss дитяча казка війна

«Казки завжди були інструментом терапії — через казку такі непрості процеси життя набувають зрозумілої дитині форми. І лише тоді можна ці образи осмислити, відчути, уявити, посміятись над ними чи посумувати про сюжет, – пояснює психологин Маріанна Новаковська. – Казка дає опору, пояснює, нормалізує почуття: і злість нормальна, і сум, і страх, і сваритись, і боятись можна. Найважливіше — терапевтичність казки у тому, що дає дитині змогу прожити певний досвід, “приміряти” новий спосіб реакції, позлитися, поспівчувати і набратися сил, віри, впевненості у собі”.

Фото: Суспільне Мовлення

Дивіться також:

Кіра Найтлі записала аудіокнигу «Ви не знаєте, що таке війна» 12-річної біженки з Харкова

Від стресу та паніки: 5 книг, які допоможуть керувати емоціями